Nő találkozó spanyolország

Tartalom

nő találkozó spanyolország

Szóljon hozzá Ön is! Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első!

Rendkívül fordulatos mérkőzésen Spanyolország legyőzte Montenegrót a C-csoport első helyéért folytatott csatában a Japánban zajló női kézilabda-világbajnokságon. Nerea Penáék óta először nyerték meg százszázalékos teljesítménnyel a csoportjukat, igaz, ehhez az is kellett, hogy Montenegró a második félidőben negyedórán át gólképtelen maradjon.

Fordulatos, küzdelmes mérkőzés végén a nő nő találkozó spanyolország spanyolország örülhettek Fotó: Nő találkozó spanyolország Anikó A magyar idő szerint reggel hét órára eső kör egyik, ha nem a legnagyobb presztízsű összecsapását Montenegró és Spanyolország találkozója jelentette, ahol a tét a csoportelsőség volt — hibátlan mérleggel. Csakhogy Katarina Bulatovicsék vissza tudtak kapaszkodni: a szünetre egalizáltak 14—14majd a második játékrész elején fordítottak és előbb három, majd 23—nél négy marokkói társkereső honlapon is megléptek.

A spanyolok hiába próbálkoztak kapuscserével, ez sem hozott érezhető változást a védekezésükben, miközben elöl sorra jöttek a hibák.

Viszont a hajrá kezdetére Montenegró is visszaesett, sőt, egyenesen lefagyott, tizenhat percen át akció- és tizennégy percig úgy egyáltalán gólképtelen maradt.

nő találkozó spanyolország A rossz szériát már kihasználta Spanyolország, és az Ez igazi fordulópontot jelentett a mérkőzésen, Montenegró nem tudott felállni, s a spanyolok — visszanyerve az önbizalmukat — sorra jól fejezték be az akcióikat, így három perccel a vége előtt három góllal is elléptek 23— A mérkőzésen csaknem húsz labdát eladó montenegróiak a véghajrában ugyan magukra találtak, egalizáltak, de az utolsó másodpercekben Barbosa találatával Spanyolország behúzta a két pontot 26— A siófoki Nerea Pena hat gólt dobott a után ismét százszázalékos mérleggel csoportját megnyerő spanyoloknál, míg a montenegróiak közül a Győrben játszó Bulatovics három, a Debrecenben légióskodó Jelena Deszpotovics négy góllal zárt.

Szenegál 30—ra legyőzte Kazahsztánt, így megszerezte a vb előtt hőn áhított győzelmét. Japán 35—ra megverte Kínát a D-csoportban, Brazília Ausztráliát ütötte ki 31—9-re a B-ben, míg Szerbia nagy csatában 29—re nyert a sorsdöntő, az A-csoport harmadik helyéért folytatott nő találkozó spanyolország — ezzel továbbjutott.

Szerbia továbbjutásában kulcsszerepet vállalt az érdi Jelena Lavko, aki hét góllal járult hozzá a sikerhez.